Про нас
Більш ніж 170 держав та регіонів, майже 200 тисяч співробітників та близько 3 мільярдів користувачів – така сьогоднішня картина компанії Huawei. Вона є провідним світовим постачальником інформаційно-комунікаційних технологій та інтелектуальних пристроїв.
Вже два десятиліття Україна активно взаємодіє з цією глобальною екосистемою, сприяючи розширенню можливостей для людей та заохочуючи впровадження інновацій як у приватному, так і державному секторі.
Huawei орієнтується на розвиток інформаційно-комунікаційної інфраструктури та інтелектуальних пристроїв, які є фундаментом для розвитку бізнес-середовища, що поєднує інформаційні технології, автоматизацію та штучний інтелект. Головною метою Huawei є сприяння прогресу у галузі шляхом розвитку технологій.
Компанія Huawei була заснована у 1987 році і є приватною компанією, що повністю належить її співробітникам.
В Україні компанія Huawei розпочала свою діяльність з 2000 року. 12 травня 2005 року у Києві було зареєстровано Товариство з обмеженою відповідальністю "ХУАВЕЙ УКРАЇНА".
"ХУАВЕЙ УКРАЇНА" - це юридична особа, зареєстрована відповідно до українського законодавства, яка має повноваження на монтаж, пуско-налагодження, введення в експлуатацію, гарантійне та післягарантійне обслуговування, а також технічну підтримку телекомунікаційного обладнання та програмного забезпечення під торговою маркою "HUAWEI" .
В Україні Huawei активно в чотирьох ключових напрямках: Carrier Network Business Group (CNBG), Consumer (CBG), Enterprise (EBG) та Digital Power. Компанія надає різноманітні рішення та обладнання для операторів зв'язку як малих, так і великих приватних та державних підприємств, а також обслуговує мільйони користувачів по всій країні.
Huawei активно прагне створення більш стійкого цифрового світу та підтримує реалізацію соціальних проектів, спрямованих на досягнення цілей сталого розвитку, встановлених Організацією Об'єднаних Націй. Компанія фокусується на чотирьох стратегічних напрямках сталого розвитку: цифрової інклюзії, забезпечення безпеки та надійності, охорони навколишнього середовища, а також створення збалансованої екосистеми.
Головною метою компанії є розвиток співпраці з партнерами для забезпечення зростання та розширення ринку, а також створення повністю інтегрованого інтелектуального світу.
Починаючи з 2016 року, Huawei Ukraine приєдналася до флагманської освітньої програми "Насіння для майбутнього" (Huawei Seeds for the Future). Ця програма надає можливість кращим студентам університетів з усього світу вивчити галузеві тенденції та особливості технологій 4G та 5G, інтернету речей, хмарних рішень, штучного інтелекту та кібербезпеки. Учні здобувають цінні знання від провідних експертів у сфері інформаційно-комунікаційних технологій.
У травні 2020 року ТОВ "ХУАВЕЙ УКРАЇНА" стало одним із спонсорів та партнерів у реалізації Національного проекту з розвитку підприємництва "Дея.Бізнес", ініційованого Міністерством цифрової трансформації України. У Харкові було відкрито перший центр підтримки підприємців, який також включає консалтингову зону для представників мікро-, малого та середнього бізнесу.
У 2021 році Huawei Ukraine організувала "Форум цифрової трансформації 2.0", який зібрав представників влади, провідних фахівців та експертів з України та міжнародних організацій для обговорення актуальних питань у сфері інформаційно-комунікаційних технологій, ролі 5G у трансформації галузі, а також можливостей для "озеленення" України та інших важливих тем.
За останні 20 років Huawei активно співпрацювала з провідними операторами та підприємствами для спільного розвитку ІКТ-інфраструктури по всій Україні. Це сприяння переходу з 2G на 4G в Україні, завдяки чому вдалося скоротити цей процес на 3-5 років, порівняно з іншими країнами.
Компанія планує і надалі підтримувати українських партнерів та клієнтів технологічно та консультаційно, продовжуючи свій бізнес у нових реаліях. На сьогодні Huawei Ukraine встановила партнерські відносини з більш ніж 200 компаніями в Україні та за кордоном, і її головна мета – надати цифрові технології для кожної організації, будинку та людини, щоб створити взаємопов'язаний та інтелектуальний світ.